NEWS


4 llipiec 2013 - wywiad dla Andergrand.pl!

Sprawdźcie najnowszy WYWIAD, który przeprowadziłem dla portalu andergrand.pl. Zapraszam też do wzięcia udziału w KONKURSIE z nim związanym:

24 luty 2012 - Sushi Sakana!

Oficjalnie zostałem ambasadorem SUSHI SAKANA. W przyszłym sezonie ciekawy projekt z moim udziałem wspierany przez tę najbardziej zajawkową sieć restauracji Sushi:)

23 luty 2012 - DZIEŃ DOBRY TVN z moim udziałem!

Do oglądnięcia TUTAJ

18 luty 2012 - Zwycięstwo w konkursie foto!

Zdjęcie ze mną, autorstwa Martyna Photography wygrało w Międzynarodowym Konkursie Carl Zeiss 2012! Szersze info TUTAJ


30 grudzień 2012 - Wywiad na 4board.pl!

Zapraszam do lektury krótkiego wywiadu ze mną, który ukazał się na łamach zajawkowego portalu snowboardowego www.4board.pl! Do przeczytania TUTAJ

30 październik 2012 - Pierwszy wypad w góry!

Dzisiaj po obfitym opadzie śniegu, wybraliśmy się razem z Marcin Kin w góry spróbować sfotografować jakąś ciekawą akcję. Po kilkugodzinnej przeprawie znaleźliśmy mały pniaczek, na który wskoczyłem z 2 metrowym gapem. Pozdro!


22 wrzesień 2012 - ONE MORE TIME!

One More Time 2012 Official Teaser HD from AA Films on Vimeo.


05 wrzesień 2012 - Fishaj Festival!

Fishaj festival to pierwszy w Polsce festiwal fotografii sportów ekstremalnych! Odbędzie się 4-7 października w Zawoji. Wszystkich szczegółów dowiecie się tutaj - www.fishajfestival.pl.

Miło mi poinformować, że dołączylem do Drużyny Jeźdźców Apokalipsy, która podczas festiwalu będzie prowadziła wiele zajęć i szkoleń. Zapowiada się na prawdę gruba impreza o tematyce zdjęć ekstremalnych więc kto może niech wbija!

19 maja 2012 - Wyprawa w Tatry!

Zdjęcia z wypadu w rejony Morskiego Oka, razem z ekipą "Summit Snowboard Squad" i "3metry puchu". Mimo tego iż wpadłem w małą szczelinę zrobiliśmy naprawdę fajną fotę handplanta.

4 kwietnia 2012 - PIĘKNY DZIEŃ NA KALATÓWKACH!!

Stara miejscówka, ale trochę odświeżona. Foty wykonane przez Darka Orlicza.

20 marzec 2012 - SESJA NA CORNERZE W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ!!

W dniu dzisiejszym wraz z ekipą AA Films zrobiliśmy krótką sesję skokową.

16 marzec 2012 - NOCNA SESJA NA GUBAŁÓWCE!

Na przełomie Lutego i Marca, na Gubałówce, zrobiliśmy sesję nocną na największej skoczni. Kręcilismy ujęcia do najnowszego filmu spod szyldu AAfilms oraz pstryknęliśmy kilka zdjęć z Darkiem Orliczem.

01 marzec 2012 - NOWA ODSŁONA STRONY!

Miło mi poinformować, że w dniu dzisiejszym odpalam nową wersję swojej strony internetowej tylas.info. Jak widać znaczącej zmianie uległa przede wszystkim szata graficzna. Wszystko jest teraz bardziej czytelne i przyjazne dla oka. Dodatkowo starałem się wyszczególnić najważniejsze dla mnie informacje - video i wiadomości dotyczące tego co na codzień robię. Przyznaję, że strona jest jeszcze w fazie dopracowywania (podobnie jak skocznia na głównym zdjęciu), ale obiecuję, że w niedalekiej przyszłości wszystko będzie działać na STOPRO! Przy okazji czekam na Wasze opinie, uwagi i pomysły - przydadzą się w dalszym rozwoju www.

Za wykonanie całego projektu (grafika, www) odpowiedzialny jest mój znajomy, Kuba Pułkowski (również zapalony snowboardzista), któremu chciałbym podziękować za pomoc! Pozdro Kuba!

Pozdrawiam, Tomek Tylka.